İşyeri Hekimi

isyeri hekim hizmeti

İşyeri Hekimi

İşyeri Hekimleri 20.07.2013/28713 tarih ve nolu Resmi Gazete'de yayınlanan İşyeri Hekimleri’nin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında bulunan tüm yükümlülükleri yerine getirmekten sorumludur.

22/05/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında yer alan ve devamlı olarak " en az elli işçi çalıştıran işyerleri " iş yeri hekimi bulundurmak zorundadır

Firmamız, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında görev yapmak üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetkilendirilmiş, işyeri hekimliği belgesine sahip Sağlık Bakanlığınca onaylanan kişilerdir.

Özel Birtek OSGB olarak hizmet sunduğumuz tüm kuruluşlara,siz değerli işortaklarımızın talepleri doğrultusunda alanında tecrübeli ve uzman işyeri hekimleri ile hizmet sağlar. İşyeri Hekimlerimiz, hizmet verdikleri kuruluşlarda gerçekleştirdikleri periyodik muayene bilgilerini ve raporlamaları Özel Birtek OSGB’nin bilgi işlem altyapısına kayıt ederler.

ÖNEMLİ: İşyeri Hekimi bulundurma yükümlülüğü olan işletmeler, bir İşyeri Hekimi ile sözleşme yaptığında internet üzerinden ÇSGB'na bağlı İSG Katip sistemi üzerinden atama yapmak zorundadır. İSG Katip üzerinden İşyeri Hekimi sözleşmesi ve ataması yapmamış olan firmalar ÇSGB tarafından sistem üzerinde görülmektedir. İşyeri Hekimi bulundurma yükümlülüğünüz var ise ve henüz bir doktor bulundurmuyorsanız teftişlerde cezalı duruma düşmemek için hemen bize ulaşın; Özel Birtek OSGB olarak en kısa sürede tecrübeli doktor kadromuzla yanınızda olalım

İş yeri hekimlerimizin sorumlulukları;

• Rehberlik ve Danışmanlık
• Sağlık Gözetimi
• Eğitim ve Bilgilendirme
• İlgili Birimlerle İşbirliği
Detaylı bilgi için sayfamızda bulunan İndirme Bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

isyeri-doktor-hizmeti

Konusunda Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz!

Özel Birtek OSGB Ayrıcalığını yaşamak, Profesyonel Hizmet ve %100 Müşteri Memnuniyeti İçin;