Hakkımızda

Özel Birtek Osgb

Hakkımızda

Özel Birtek Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 2016 yılında faaliyete geçmiştir. Uzman yönetim kadrosunun uzun yıllar boyunca sektörde edindiği bilgi, birikim ve tecrübelere dayanarak, iş sağlığı ve güvenliğine yönelik çözümlerini, yönetmeliğe, uluslararası standartlara, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşım politikasına uygun olarak sunmak kuruluşumuzun öncelikli hedefimizdir.

İş sağlığı ve iş güvenliği, son yıllarda kulağımızın aşina olduğu, birçok talihsiz olayda karşımıza çıkan ve artık hayatımızın her alanında farkındalık yaratan iki terimdir. Bu terimlerin tanımını ILO, SGK, ÇSGB gibi ulusal ve uluslararası kuruluşlar farklı kelimelerle yapmıştır. Bizim için iş sağlığı ve güvenliği ise özünde “insan” olmanın sorunlulukla bakış açımızdan doğru iş ve etik çalışma prensiplerini kendimize ilke etmektir.

Bu görevi yerine getirmek adına kurduğumuz profesyonel ekibimizle, her biri kendi alanında lider çözüm ortaklarımızla, “Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü ”nü oluşturmayı ve hayatımızın her alanında uygulamayı kendimize görev edindik.

video

Sürekli Gelişiyoruz

Sektörel Gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenileniyor ve çağın gereksinimlerine ayak uyduruyoruz.

Sürekli Yenileniyoruz

Sektörel Gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenileniyor ve çağın gereksinimlerine ayak uyduruyoruz.

Kaliteyi Uyguna Sunuyoruz

Kalitemizi hergeçen gün daha üst seviyelere çıkartıyor, Kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz...

Her zaman Önden Gidiyor,
İşiniz İçin Profesyonel Çözümler Sunuyoruz.

1520

Verdiğimiz Hizmetler

1520

Mutlu Müşteriler

1520

Memnuniyet

1440

Devam Eden Hizmetler