Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Özel Birtek Osgb

İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasının yürürlüğe girmesiyle birlikte firmamız,İş Sağlığı Güvenliği ve Eğitimine yönelik yapılanmasını gerçekleştirmiş ve Özel Birtek Ortak Sağlık Güvenlik Birimini kurarak bu alanda hizmet vermeye başlamıştır.
Özel Birtek OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği alanında lider firma olma hedefi doğrultusunda faaliyet gösteren bir firmadır. Şirketimiz çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunma prensibini benimsemiştir.

Şirketimiz bilimsel ve teknolojik açıdan hızlı ve sürekli kendini geliştiren; bağımsızlık, tarafsızlık, gizlilik anlayışıyla hareket eden; uygun metot, cihaz ve uzman personeli ile, hatasız, profesyonel çalışmayı, zamanında ve eksiksiz hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Her zaman için müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven ilkelerini korumak temel prensibimizdir.

Firmamız bünyesinde, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.Firmamız İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini tüm illeri kapsayacak yapılanma düşüncesiyle hareket etmektedir.

video

Sürekli Gelişiyoruz

Sektörel Gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenileniyor ve çağın gereksinimlerine ayak uyduruyoruz.

Sürekli Yenileniyoruz

Sektörel Gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenileniyor ve çağın gereksinimlerine ayak uyduruyoruz.

Kaliteyi Uyguna Sunuyoruz

Kalitemizi hergeçen gün daha üst seviyelere çıkartıyor, Kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz...

Her zaman Önden Gidiyor,
İşiniz İçin Profesyonel Çözümler Sunuyoruz.

1520

Verdiğimiz Hizmetler

1520

Mutlu Müşteriler

1520

Memnuniyet

1440

Devam Eden Hizmetler